Multitex Osuška pro miminka s kapuckou Jimmy Sova

Multitex Osuška pro miminka s kapuckou Jimmy Sova, 80 x 80 cm

Multitex Osuška pro miminka s kapuckou Jimmy Sova, 80 x 80 cm od spolehlivé značky 4Home je k získání právě teď u nás za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Multitex Osuška pro miminka s kapuckou Jimmy Sova, 80 x 80 cm ve skvělé akci za 229 Kč

229 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Multitex Osuška pro miminka s kapuckou Jimmy Sova, 80 x 80 cm. Tato bavlněná osuška je velmi příjemná na dotek a je vynikající pro jemnou dětskou pokožku. Součástí je kapuce, která ochrání mokrou hlavičku před nachlazením. Vyrobeno z měkkého froté materiálu a je ozdobena dětským motivem.  Teplota sušení v sušičce 60 °C.

Další vlastnosti: Barva béžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Multitex Osuška pro miminka s kapuckou Jimmy Sova, 80 x 80 cm
Výrobce:
SKU:
5902675061421

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz