Luxusní župan Dorettela - LivCo Corsetti S/M Černá

Luxusní župan Dorettela - LivCo Corsetti S/M Černá

Luxusní župan Dorettela - LivCo Corsetti S/M Černá od skvělého a známého výrobce Livia Corsetti je k dostání levně a pohodlně online. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Luxusní župan Dorettela - LivCo Corsetti S/M Černá , produkt koupíte ted u nás za 639 Kč

639 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Luxusní župan Dorettela - LivCo Corsetti S/M Černá. Luxusní župan Dorettela
Krásný klasický saténový župan bez zbytečného zdobení. V pase zavazování na saténový pásek. Kalhotky nejsou součástí balení.
Materiálové složení: 95% polyester, 5% elastan

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Luxusní župan Dorettela - LivCo Corsetti S/M Černá
SKU:
1210003327915

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz