Jerry Fabrics Osuška Traktor green

Jerry Fabrics Osuška Traktor green, 70 x 140 cm

Jerry Fabrics Osuška Traktor green, 70 x 140 cm od této přední společnosti 4Home je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Jerry Fabrics Osuška Traktor green, 70 x 140 cm ve slevě pouze nyní za 229 Kč

229 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jerry Fabrics Osuška Traktor green, 70 x 140 cm. Pořiďte nejen svým dětem tuto krásnou osušku, která bude delat radost v koupelně i u vody. Osušku můžete použit u bazénu i v létě na pláži a dopřát si tak maximální pohodlí po koupeli i při relaxaci. Materiál je dobře savý.

Další vlastnosti: Barva zelená. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jerry Fabrics Osuška Traktor green, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
8592753027608

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz