Jerry Fabrics Osuška Morčata

Jerry Fabrics Osuška Morčata, 70 x 140 cm

Jerry Fabrics Osuška Morčata, 70 x 140 cm od skvělého a známého výrobce 4Home - produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Jerry Fabrics Osuška Morčata, 70 x 140 cm aktuálně za super cenu 209 Kč

209 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jerry Fabrics Osuška Morčata, 70 x 140 cm. Pořiďte svým dětem tuto krásnou osušku, která bude delat radost v koupelně i u vody. Osušku můžete použit u bazénu i v létě na pláži a dopřát si tak maximální pohodlí po koupeli i při relaxaci. Materiál je dobře savý.

Další vlastnosti: Barva bílá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jerry Fabrics Osuška Morčata, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
8592753026519

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz