Jerry Fabrics Osuška licenční 70x140 - Mašinka Tomáš 02

Jerry Fabrics Osuška licenční 70x140 - Mašinka Tomáš 02

Jerry Fabrics Osuška licenční 70x140 - Mašinka Tomáš 02 od kvalitní značky 4Home je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Jerry Fabrics Osuška licenční 70x140 - Mašinka Tomáš 02 právě nyní za 229 Kč

229 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jerry Fabrics Osuška licenční 70x140 - Mašinka Tomáš 02. Oblíbily si vaše děti mašinku Tomáše? Pokud ano, udělejte jim radost touto krásnou plážovou osuškou s oblíbeným hrdinou. Mašinka Tomáš zajistí pohodovou náladu a děti ji zajisté ocení v letních teplých dnech venku u vody. Osuška se stane i skvělým společníkem na dovolené nebo může dělat radost doma v koupelně. Osuška je vyrobena z přijemného froté materiálu a dobře saje vodu.

Další vlastnosti: Barva modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jerry Fabrics Osuška licenční 70x140 - Mašinka Tomáš 02
Výrobce:
SKU:
8592753006344

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz