Jerry Fabrics Dětské pončo Máša a Medvěd

Jerry Fabrics Dětské pončo Máša a Medvěd, 50 x 115 cm

Jerry Fabrics Dětské pončo Máša a Medvěd, 50 x 115 cm od společnosti s dlouholetou tradicí 4Home lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Jerry Fabrics Dětské pončo Máša a Medvěd, 50 x 115 cm - produkt momentálně prodáváme za 229 Kč

229 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jerry Fabrics Dětské pončo Máša a Medvěd, 50 x 115 cm. Kupte svým dětem pončo s oblíbenými hrdiny. Oceníte je zejména po koupeli na pláži nebo i doma. Doporučujeme prát v pracích prostředcích na barevné a jemné prádlo.

Další vlastnosti: Barva růžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jerry Fabrics Dětské pončo Máša a Medvěd, 50 x 115 cm
Výrobce:
SKU:
8592753022894

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz