Jerry Fabrics Dětské pončo Jurský svět Volcano

Jerry Fabrics Dětské pončo Jurský svět Volcano, 70 x 140 cm

Jerry Fabrics Dětské pončo Jurský svět Volcano, 70 x 140 cm od značky se skvělou pověstí 4Home je u nás za výhodnou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Jerry Fabrics Dětské pončo Jurský svět Volcano, 70 x 140 cm - nyní pořídíte za super cenu 229 Kč

229 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jerry Fabrics Dětské pončo Jurský svět Volcano, 70 x 140 cm. Kupte svým dětem pončo s motivem z filmu Jurský park. Oceníte je zejména po koupeli na pláži nebo i doma. Doporučujeme prát v pracích prostředcích na barevné a jemné prádlo.

Další vlastnosti: Barva hnědá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jerry Fabrics Dětské pončo Jurský svět Volcano, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
8592753027615

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz