Jemný župan Purdie - LivCo Corsetti L/XL Pudrová

Jemný župan Purdie - LivCo Corsetti L/XL Pudrová

Jemný župan Purdie - LivCo Corsetti L/XL Pudrová od skvělého a známého výrobce Livia Corsetti je k dostání za výborné peníze. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Jemný župan Purdie - LivCo Corsetti L/XL Pudrová v současnosti pořídíte za cenu 759 Kč

759 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jemný župan Purdie - LivCo Corsetti L/XL Pudrová. Jemný župan Purdie,
Krásný jemný saténový župan na zavazování v pase. Originální krajka zdobí rukávy. Kalhotky nejsou součástí balení.
Materiálové složení: 92% polyester, 8% elastan

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Pudrová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jemný župan Purdie - LivCo Corsetti L/XL Pudrová
SKU:
1210003264517

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz