Jemný župan Giully peignoir - Obsessive S/M Černá

Jemný župan Giully peignoir - Obsessive S/M Černá

Jemný župan Giully peignoir - Obsessive S/M Černá s pečetí kvality od OBSESSIVE lze pořídit u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Jemný župan Giully peignoir - Obsessive S/M Černá - nyní zakoupíte od 1539 Kč

1539 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jemný župan Giully peignoir - Obsessive S/M Černá. Giully peignoir
Jemný župan s leopardím vzorem
Stoprocentně pohodlný a sexy peignoir? Pozor na ten z kolekce Giully! V tomto peignoiru v sytě černé barvě s neobvyklým střihem a zdobeným vzorem zvířecího vzoru se budete cítit opravdu výjimečně! Cítíte v něm nádech hravosti?
Podívejte se na detaily:
- jedinečný sametový vzor s leopardím vzorem dodává pikantnost
- průsvitný materiál v kombinaci s krajkou - svůdný efekt
- saténové vázání v pase
- koketní délka přes hýždě
- jemný materiál (94% polyamid, 6% elastan)

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jemný župan Giully peignoir - Obsessive S/M Černá
Výrobce:
SKU:
1210004160207

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz