Jemný župan Diyosa peignoir - Obsessive L/XL Černá

Jemný župan Diyosa peignoir - Obsessive L/XL Černá

Jemný župan Diyosa peignoir - Obsessive L/XL Černá od kvalitního výrobce OBSESSIVE - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Jemný župan Diyosa peignoir - Obsessive L/XL Černá , zboží pořídíte ted u nás za 1529 Kč

1529 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jemný župan Diyosa peignoir - Obsessive L/XL Černá. Peignoir Diyosa
Úžasně hladká tkanina a … pozor, pozor!
Krajky po stranách, které se směle otevírají a odhalují nonšalantní spodní prádlo pod vaším županem. Přitažlivý vzhled, pohodlí, božsky zvýrazněný pas a ta jemnost – budete se cítit jedním slovem úžasně.
Lákavé podrobnosti:
- neobvyklý peignoir
- zdobený mašlí na zadní straně
- kombinace krajky s jemným vzorem a elegantního černého materiálu
- široká saténová stuha – did2fit, smyslná a pohodlná
- speciálně lemovaný okraj, pro unikátní zvýraznění výstřihu
- příjemný na dotek, pružná látka multistretch (90% poliamid, 10% elastan)

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jemný župan Diyosa peignoir - Obsessive L/XL Černá
Výrobce:
SKU:
1210004014678

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz