Jemný župan Ariladyen pink - LivCo Corsetti S/M Růžová

Jemný župan Ariladyen pink - LivCo Corsetti S/M Růžová

Jemný župan Ariladyen pink - LivCo Corsetti S/M Růžová od známého předního výrobce Livia Corsetti je právě nyní na našich stránkách v akci. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Jemný župan Ariladyen pink - LivCo Corsetti S/M Růžová výhodně ted u nás za 1019 Kč

1019 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jemný župan Ariladyen pink - LivCo Corsetti S/M Růžová. Jemný saténový župan Ariladyen.
Župan má zdobené rukávy a zadní část černou krajkou.
Součástí balení jsou tanga.
Materiál 92% polyester, 8% spandex

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Růžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jemný župan Ariladyen pink - LivCo Corsetti S/M Růžová
SKU:
1210003762839

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz