Jedinečný župan Mikiss - LivCo Corsetti S/M Starorůžová

Jedinečný župan Mikiss - LivCo Corsetti S/M Starorůžová

Jedinečný župan Mikiss - LivCo Corsetti S/M Starorůžová od předního výrobce Livia Corsetti je nyní k dostání výhodně za super cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Jedinečný župan Mikiss - LivCo Corsetti S/M Starorůžová ve skvělé akci za 579 Kč

579 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jedinečný župan Mikiss - LivCo Corsetti S/M Starorůžová. Jedinečný župan LivCo Corsetti Mikiss
- lehký materiál
- tlačený vzor (proužek)
- přední díl na ramenou zdobený jemnou krajkou
Materiálové složení: 88% polyester, 12% elastan

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Starorůžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jedinečný župan Mikiss - LivCo Corsetti S/M Starorůžová
SKU:
1210004098753

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz