Jedinečný župan Flowlace peignoir - Obsessive  S/M Modrá

Jedinečný župan Flowlace peignoir - Obsessive S/M Modrá

Jedinečný župan Flowlace peignoir - Obsessive S/M Modrá od značky OBSESSIVE . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Jedinečný župan Flowlace peignoir - Obsessive S/M Modrá , zboží pořídíte ted u nás za 1499 Kč

1499 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jedinečný župan Flowlace peignoir - Obsessive S/M Modrá. Flowlace župánek
Lze župánek použít jako spodní prádlo? Samozřejmě, že ano. Nemůže to však být jen na běžné večery ... Musí mít něco do sebe! Krajkové zakončení, jedinečná barva ... Zní to jako župánek Flowlace! Ano, ano - je to dechberoucí! Oblečte si ho přes spodní prádlo nebo přímo na nahé tělo, každá verze vám dodá úžasný sexappeal!
Více informací:
- úžasný střih - celé tělo vypadá božsky
- fantastická modrá barva - jedinečný vzhled!
- průsvitná krajka – dodá vášeň
- stužka v pase – přizpůsobí se postavě
- příjemná látka (90% polyamid, 10% elastan)

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jedinečný župan Flowlace peignoir - Obsessive S/M Modrá
Výrobce:
SKU:
1210003938791

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz