JAHU Ručník Stars tyrkysová

JAHU Ručník Stars tyrkysová, 50 x 100 cm

JAHU Ručník Stars tyrkysová, 50 x 100 cm od skvělého a známého výrobce 4Home - zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. JAHU Ručník Stars tyrkysová, 50 x 100 cm ve výhodné slevě 99 Kč

99 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

JAHU Ručník Stars tyrkysová, 50 x 100 cm. Nadýchaný a dobře sající ručník z kolekce Stars, který se postará o vaše maximální pohodlí v každé koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží 450 g/ m², která je zárukou vašeho komfortu. Ručník rychle schne a jeho dotek bude hýčkat vaši pokožku.

Další vlastnosti: Velikost 50 x 100 cm. Barva modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
JAHU Ručník Stars tyrkysová, 50 x 100 cm
Výrobce:
SKU:
8595248419209

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz