Jahu Ručník Rainbow modrá

Jahu Ručník Rainbow modrá

Jahu Ručník Rainbow modrá od spolehlivého výrobce 4Home je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Jahu Ručník Rainbow modrá - nyní pořídíte za super cenu 149 Kč

149 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jahu Ručník Rainbow modrá. Parádní ručník, který bude hýčkat vaši pokožku po každé koupeli. Ručníky jsou vyrobeny z příjemného materiálu, který je jemný na dotek. Doporučujeme i jako pěkný dárek pro známé či blízké.

Další vlastnosti: Velikost 50 x 100 cm. Barva modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jahu Ručník Rainbow modrá
Výrobce:
SKU:
02103e6f-6be3-a4a0-eedd-5a0903a63982

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz