Jahu Ručník pracovní New hnědá

Jahu Ručník pracovní New hnědá, 50 x 100 cm

Jahu Ručník pracovní New hnědá, 50 x 100 cm od spolehlivé značky 4Home je k sehnání u nás za skvělou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Jahu Ručník pracovní New hnědá, 50 x 100 cm výhodně za skvělou cenu 69 Kč

69 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jahu Ručník pracovní New hnědá, 50 x 100 cm. Vysoce odolné pracovní ručníky, které se perfektně hodí do zahrady, chaty, kuchyně i do dílny. Jsou velmi savé a velice praktické. Pro tyto ručníky najdete využití kdekoliv.

Další vlastnosti: Barva hnědá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jahu Ručník pracovní New hnědá, 50 x 100 cm
Výrobce:
SKU:
e66c7f62-2091-bd66-0439-f9ce62b23d0d

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz