Jahu Ručník pracovní Floral

Jahu Ručník pracovní Floral, 50 x 100 cm, sada 4 ks

Jahu Ručník pracovní Floral, 50 x 100 cm, sada 4 ks značky s tradicí a dobrou pověstí 4Home je k sehnání u nás za skvělou cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Jahu Ručník pracovní Floral, 50 x 100 cm, sada 4 ks - nyní pořídíte za super cenu 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jahu Ručník pracovní Floral, 50 x 100 cm, sada 4 ks. Vysoce odolné pracovní ručníky, které se perfektně hodí k využití na zahradě, chatě, v kuchyni i v dílně. Díky svému modernímu vzhledu a velice příjemnému froté materiálu najdou jistě uplatnění také v každé koupelně. Vynikají především vysokou savostí. Ručníky se prodávají ve výhodné sadě 4 ks.

Další vlastnosti: Velikost 50 x 100 cm. Barva mix barev. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jahu Ručník pracovní Floral, 50 x 100 cm, sada 4 ks
Výrobce:
SKU:
8595248424227

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz