JAHU Osuška Stars tyrkysová

JAHU Osuška Stars tyrkysová, 70 x 140 cm

JAHU Osuška Stars tyrkysová, 70 x 140 cm od kvalitní společnosti 4Home lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. JAHU Osuška Stars tyrkysová, 70 x 140 cm nyní za 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

JAHU Osuška Stars tyrkysová, 70 x 140 cm. Nadýchaná a dobře sající osuška z kolekce Stars, která se postará o vaše maximální pohodlí v každé koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží 450 g/ m², která je zárukou vašeho komfortu. Osuška rychle schne a její dotek bude hýčkat vaši pokožku.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
JAHU Osuška Stars tyrkysová, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
8595248419278

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz