JAHU Osuška Stars šedá

JAHU Osuška Stars šedá

JAHU Osuška Stars šedá od společnosti s dlouholetou tradicí 4Home je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. JAHU Osuška Stars šedá výhodně za super cenu 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

JAHU Osuška Stars šedá. Nadýchaná a dobře sající osuška z kolekce Stars, která se postará o vaše maximální pohodlí v každé koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží 450 g/ m², která je zárukou vašeho komfortu. Osuška rychle schne a její dotek bude hýčkat vaši pokožku.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
JAHU Osuška Stars šedá
Výrobce:
SKU:
4c0350ad-ddc7-0e87-ba00-428497e0f891

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz