JAHU Osuška Castle červená

JAHU Osuška Castle červená, 70 x 140 cm

JAHU Osuška Castle červená, 70 x 140 cm od přední společnosti 4Home je u nás za výhodnou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. JAHU Osuška Castle červená, 70 x 140 cm - cena 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

JAHU Osuška Castle červená, 70 x 140 cm. Nadýchaná a dobře sající osuška z kolekce Castle, která se postará o vaše maximální pohodlí v každé koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží 460 g, která je zárukou vašeho komfortu. Osuška rychle schne a její dotek bude hýčkat vaši pokožku.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva červená. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
JAHU Osuška Castle červená, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
8595248419148

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz