Jahu Osuška a ručník Castle modrá

Jahu Osuška a ručník Castle modrá, sada 2 ks

Jahu Osuška a ručník Castle modrá, sada 2 ks od této spolehlivé značky 4Home je právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Jahu Osuška a ručník Castle modrá, sada 2 ks levně za 379 Kč

379 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jahu Osuška a ručník Castle modrá, sada 2 ks. Dárkové balení osušky a ručníku, které se postará o maximální pohodlí v každé koupelně. Ručníky I osušky skvěle absorbují vlhkost a vyznačují se vysokou gramáží, která je zárukou komfortu. Navíc rychle schnou a jejich dotek bude hýčkat pokožku.Sada obsahuje:

1x ručník 50 x 100 cm
1x osuška 70 x 140 cm

Další vlastnosti: Barva modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jahu Osuška a ručník Castle modrá, sada 2 ks
Výrobce:
SKU:
120df546-a7e9-f6d4-3dc1-93d351228016

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz