Jahu Osuška a ručník Castle hnědá

Jahu Osuška a ručník Castle hnědá, sada 2 ks

Jahu Osuška a ručník Castle hnědá, sada 2 ks od výrobce 4Home je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Jahu Osuška a ručník Castle hnědá, sada 2 ks - nyní pořídíte za super cenu 379 Kč

379 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jahu Osuška a ručník Castle hnědá, sada 2 ks. Dárkové balení osušky a ručníku, které se postará o maximální pohodlí v každé koupelně. Ručníky I osušky skvěle absorbují vlhkost a vyznačují se vysokou gramáží, která je zárukou komfortu. Navíc rychle schnou a jejich dotek bude hýčkat pokožku.Sada obsahuje:

1x ručník 50 x 100 cm
1x osuška 70 x 140 cm

Další vlastnosti: Barva hnědá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Jahu Osuška a ručník Castle hnědá, sada 2 ks
Výrobce:
SKU:
dddd5b9e-5c1b-7b27-4bc4-40d76d9c8208

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz