Herding Osuška Miraculous

Herding Osuška Miraculous, 75 x 150 cm

Herding Osuška Miraculous, 75 x 150 cm od kvalitní značky 4Home lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Herding Osuška Miraculous, 75 x 150 cm právě nyní za bezkonkurenční cenu 299 Kč

299 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Herding Osuška Miraculous, 75 x 150 cm. Pořiďte svým dětem tuto krásnou osušku, která bude dělat radost v koupelně i u vody. Osušku můžete použit u bazénu i v létě na pláži a dopřát si tak maximální pohodlí po koupeli i při relaxaci. Materiál je dobře savý.

Další vlastnosti: Barva červená. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Herding Osuška Miraculous, 75 x 150 cm
Výrobce:
SKU:
4006891938138

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz