Herding Osuška Mickey & Minnie

Herding Osuška Mickey & Minnie, 80 x 180 cm, sada 2 ks

Herding Osuška Mickey & Minnie, 80 x 180 cm, sada 2 ks od značky s dlouholetou tradicí 4Home . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupte si bezpečně a rychle online. Herding Osuška Mickey & Minnie, 80 x 180 cm, sada 2 ks výhodně za cenu 769 Kč

769 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Herding Osuška Mickey & Minnie, 80 x 180 cm, sada 2 ks. Pořiďte svým dětem tuto krásnou osušku, která bude dělat radost v koupelně i u vody. Osušku můžete použit u bazénu i v létě na pláži a dopřát si tak maximální pohodlí po koupeli i při relaxaci. Materiál je dobře savý.

Další vlastnosti: Barva šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Herding Osuška Mickey & Minnie, 80 x 180 cm, sada 2 ks
Výrobce:
SKU:
4006891937599

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz