Herding Osuška Fast and Furious šedá

Herding Osuška Fast and Furious šedá, 70 x 140 cm

Herding Osuška Fast and Furious šedá, 70 x 140 cm od kvalitního výrobce 4Home je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Herding Osuška Fast and Furious šedá, 70 x 140 cm - nakoupíte u nás nyní za 249 Kč

249 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Herding Osuška Fast and Furious šedá, 70 x 140 cm. Pořiďte nejen svým dětem tuto krásnou osušku s motivem z filmu Fast nad Furious, která bude dělat radost u vody i doma v koupelně. Osušku můžete použít u bazénu i vlétě na pláži a dopřát si tak maximální pohodlí po koupání i při relaxaci. Materiál je dobře savý.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Herding Osuška Fast and Furious šedá, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
5902729046015

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz