Halantex Osuška Ugly Dools

Halantex Osuška Ugly Dools, 70 x 140 cm

Halantex Osuška Ugly Dools, 70 x 140 cm od značky se skvělou pověstí 4Home . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Halantex Osuška Ugly Dools, 70 x 140 cm výhodně ted u nás za 239 Kč

239 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Halantex Osuška Ugly Dools, 70 x 140 cm. Pořiďte svým dětem tuto nádhernou osušku s oblíbeným motivem škaredých panenek, která udělá parádu nejen v koupelně ale i v létě na pláži. Osuška je vyrobena z příjemné bavlny s výbornou savostí.

Další vlastnosti: Barva mix barev. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Halantex Osuška Ugly Dools, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
5902729044516

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz