Halantex Osuška Gormiti

Halantex Osuška Gormiti, 70 x 140 cm

Halantex Osuška Gormiti, 70 x 140 cm od výrobce s dlouholetou historií 4Home je k dostátní teď u nás za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Halantex Osuška Gormiti, 70 x 140 cm ve výhodné slevě 249 Kč

249 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Halantex Osuška Gormiti, 70 x 140 cm. Pořiďte svým dětem tuto nádhernou osušku s motivem Gormiti, která udělá parádu nejen v koupelně ale i v létě na pláži. Osuška je vyrobena z příjemné bavlny s výbornou savostí.

Další vlastnosti: Barva červená. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Halantex Osuška Gormiti, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
5902729047258

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz