FALA Háček oválný na župan Oval Chrom

FALA Háček oválný na župan Oval Chrom

FALA Háček oválný na župan Oval Chrom od skvělého výrobce 4Home je k získání právě teď u nás za super cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. FALA Háček oválný na župan Oval Chrom výhodně za skvělou cenu 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

FALA Háček oválný na župan Oval Chrom. Praktický a elegantní háček na župan k přichycení pomocí šroubů s hmoždinkami. Funkční doplněk zajišťuje pohodlné používání koupelny a umožní mít vše potřebné po ruce a k dispozici. Kolekce Oval Chrome je díky klasickému i minimalistickému vzhledu doplňků vhodná do každého interiéru koupelny. yrobeno z pevné slitiny s vrstvou chromu.Rozměry: základna 5 x 3 cm, délka věšáku: 3 cm

Další vlastnosti: Barva stříbrná. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
FALA Háček oválný na župan Oval Chrom
Výrobce:
SKU:
5906083028045

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz