FALA Háček na župan Quad Chrom

FALA Háček na župan Quad Chrom

FALA Háček na župan Quad Chrom od skvělého a známého výrobce 4Home je právě teď u nás za super cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. FALA Háček na župan Quad Chrom momentálně k dispozici za 189 Kč

189 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

FALA Háček na župan Quad Chrom. Praktický a elegantní háček na župan k přichycení pomocí šroubů s hmoždinkami. Funkční doplněk zajišťuje pohodlné používání koupelny a umožní mít vše potřebné po ruce a k dispozici. Kolekce Quad Chrome je díky modernímu vzhledu doplňků vhodná do luxusních interiérů koupelen. Vyrobeno z pevné slitiny s vrstvou chromu.

Další vlastnosti: Barva stříbrná. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
FALA Háček na župan Quad Chrom
Výrobce:
SKU:
5906083028144

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz