Elegantní župan Sensuelia peignoir red - Obsessive S/M Červená

Elegantní župan Sensuelia peignoir red - Obsessive S/M Červená

Elegantní župan Sensuelia peignoir red - Obsessive S/M Červená od známé společnosti OBSESSIVE je právě teď za super cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze - nakupte online. Elegantní župan Sensuelia peignoir red - Obsessive S/M Červená zrovna nyní za cenu 1569 Kč

1569 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Elegantní župan Sensuelia peignoir red - Obsessive S/M Červená. Sensuelia červený peignoir / župánek
Elegantní klasika, ale ... určitě ne nudná! Jak byste chtěli vypadat v tento speciální večer? Vyberte si Sensuelia župánek ve žhavě červené barvě a prožijte nádherné chvíle se svým partnerem! Chcete ukázat více, ale ne příliš? Oblečte si soupravu ze stejné kolekce Sensuelia - potěšení zaručeno!
Zjistěte více podrobností:
- elegantní župánek Sensuelia v červené barvě
- hladká látka SilkyTouch s černou krajkou - záruka krásného vzhledu!
- rukávy zakončené krajkou - jemné a ženské
- saténový pás v pase - svůdně zdůrazněné ženské tvary
- měkký materiál (90% polyamid, 10% elastan)

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Červená. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Elegantní župan Sensuelia peignoir red - Obsessive S/M Červená
Výrobce:
SKU:
1210003983906

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz