Elegantní župan Omolarina red - LivCo Corsetti S/M Červená

Elegantní župan Omolarina red - LivCo Corsetti S/M Červená

Elegantní župan Omolarina red - LivCo Corsetti S/M Červená od přední společnosti Livia Corsetti je k sehnání u nás za skvělou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Elegantní župan Omolarina red - LivCo Corsetti S/M Červená v současnosti pořídíte za cenu 899 Kč

899 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Elegantní župan Omolarina red - LivCo Corsetti S/M Červená. Elegantní dámský župan Omolarina,
vyrobený z příjemné viskózy. Na rukávu i ramenou zdobený krajkou. Pásek kolem pasu pro snadné svázaní.
Složení: 94% viskóza + 6% elastan

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Červená. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Elegantní župan Omolarina red - LivCo Corsetti S/M Červená
SKU:
1210003723762

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz