Elegantní župan Maxine - Anais S/M Černá

Elegantní župan Maxine - Anais S/M Černá

Elegantní župan Maxine - Anais S/M Černá od známého předního výrobce Anais je nyní k dostání výhodně za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Elegantní župan Maxine - Anais S/M Černá v současnosti za 1399 Kč

1399 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Elegantní župan Maxine - Anais S/M Černá. Župan Maxine
- lehký materiál v kombinaci s jemnou krajkou
- hluboký výstřih, zavazování pod prsy
- tanga nejsou součástí balení
Materiálové složení: 80% polyamid, 20% elastan

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Elegantní župan Maxine - Anais S/M Černá
Výrobce:
SKU:
1210004115771

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz