Elegantní župan Luvae peignoir - Obsessive L/XL Černá

Elegantní župan Luvae peignoir - Obsessive L/XL Černá

Elegantní župan Luvae peignoir - Obsessive L/XL Černá od společnosti se zárukou kvality OBSESSIVE je u nás za bezkonkurenční cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. Elegantní župan Luvae peignoir - Obsessive L/XL Černá aktuálně za super cenu 1179 Kč

1179 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Elegantní župan Luvae peignoir - Obsessive L/XL Černá. Peignoir Luvae
Chcete do vaší ložnice přinést nějakou eleganci a styl? Žádný problém! S Luvae peignoir můžete mít vše! Splňte si své sny a oblečte se do jemných a delikátních materiálů, díky nimž se budete cítit úžasně celou noc!
Seznamte se s podrobnostmi:
- černý Luvae peignoir
- dramatické krajkové vzory - kouzlo a elegance
- saténový pásek kolem pasu - pohodlí při nošení
- jemné a měkké materiály s více vrstvami (85% polyamid, 15% elastan)

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Elegantní župan Luvae peignoir - Obsessive L/XL Černá
Výrobce:
SKU:
1210003830354

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz