Elegantní župan Girlly peignoir - Obsessive S/M Bílá

Elegantní župan Girlly peignoir - Obsessive S/M Bílá

Elegantní župan Girlly peignoir - Obsessive S/M Bílá od známého předního výrobce OBSESSIVE lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Elegantní župan Girlly peignoir - Obsessive S/M Bílá cenově vychází na 1049 Kč

1049 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Elegantní župan Girlly peignoir - Obsessive S/M Bílá. Girlly peignoir
Jak moc toho chete dnes večer ukázat? Hodně? Nebo možná raději necháte pracovat fantazii? Bez ohledu na to, zda chcete své tělo zakrýt nebo odhalit, velmi ženský dívčí peignoir bude na vašem těle vypadat úžasně!
Více informací:
- elegantní dívčí peignoir v nevinné bílé barvě
- hladká, příjemná tkanina zdobená růžovou krajkou - super krásný vzhled!
- krátké krajkové rukávy - jemné a extrémně ženské
- saténový pásek v pase - ženské tvary jsou dokonale zdůrazněny
- produkt zahrnuje: peignoir a klasická tanga
- měkký a elastický materiál (85% polyamid, 15% elastan)

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Bílá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Elegantní župan Girlly peignoir - Obsessive S/M Bílá
Výrobce:
SKU:
1210003915600

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz