Elegantní župan Frances - LivCo Corsetti  S/M Korálová

Elegantní župan Frances - LivCo Corsetti S/M Korálová

Elegantní župan Frances - LivCo Corsetti S/M Korálová od našeho známého výrobce Livia Corsetti lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Elegantní župan Frances - LivCo Corsetti S/M Korálová , zboží pořídíte ted u nás za 669 Kč

669 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Elegantní župan Frances - LivCo Corsetti S/M Korálová. Elegantní župan
- z jemného materiálu,
- zdobený jemnou krajkou
Materiálové složení: 94% viskóza a 6% elastan

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Korálová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Elegantní župan Frances - LivCo Corsetti S/M Korálová
SKU:
1210004053387

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz