Dobrý Textil Malý ručník Economy 30x50 - Azurově modrá

Dobrý Textil Malý ručník Economy 30x50 - Azurově modrá

Dobrý Textil Malý ručník Economy 30x50 - Azurově modrá od výrobce Dobrý Textil je u nás za výhodnou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Dobrý Textil Malý ručník Economy 30x50 - Azurově modrá - nyní pořídíte za 32 Kč

32 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dobrý Textil Malý ručník Economy 30x50 - Azurově modrá. Malý ručník Economy 30x50 - Azurově modrá od výrobce Dobrý Textil. Produkt je skladem.

Další vlastnosti: Vhodný na potisk ano. Materiál 100% bavlna. Distribuce CZ. Varianta Azurově modrá. Barva Azurově modrá. Gramáž 400 g/m2. . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dobrý Textil Malý ručník Economy 30x50 - Azurově modrá
Výrobce:
SKU:
P118998

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz