Dobrý Textil Dětská osuška s kapucí - Bílá / bílá

Dobrý Textil Dětská osuška s kapucí - Bílá / bílá

Dobrý Textil Dětská osuška s kapucí - Bílá / bílá od tohoto předního výrobce Dobrý Textil . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Dobrý Textil Dětská osuška s kapucí - Bílá / bílá výhodně ted u nás za 189 Kč

189 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dobrý Textil Dětská osuška s kapucí - Bílá / bílá. Dětská osuška s kapucí - Bílá / bílá od výrobce Dobrý Textil. Produkt je skladem.

Další vlastnosti: Pohlaví dětské. Materiál 90% bavlna / 10% polyester. Distribuce CZ. Varianta Bílá / bílá. Barva Bílá / bílá. Kapuce s kapucí. Gramáž 350 g/m2. . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dobrý Textil Dětská osuška s kapucí - Bílá / bílá
Výrobce:
SKU:
P194428

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz