Dekoria Sada 3ks ručníků Terry light grey

Dekoria Sada 3ks ručníků Terry light grey, komplet 3 szt.

Dekoria Sada 3ks ručníků Terry light grey, komplet 3 szt. s pečetí kvality od Dekoria je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Dekoria Sada 3ks ručníků Terry light grey, komplet 3 szt. v současnosti za 547 Kč

547 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dekoria Sada 3ks ručníků Terry light grey, komplet 3 szt.. Sada 3 ks ručníků z jemné bavlny ve světle šedé barvě, ideální osobní kombinace pro každodenní hygienu
Detaily provedení - viz obrázky i u jiných barev
Velikosti : 30x50, 50x100, 70x140cm, dárkové balení  100% bavlna, 550g/m2

Další vlastnosti: Rozměr komplet 3 szt.. Váha 3.00. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dekoria Sada 3ks ručníků Terry light grey, komplet 3 szt.
Výrobce:
SKU:
5902117921696

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz