Dekoria Ručník Castelo hnědý s výšivkou

Dekoria Ručník Castelo hnědý s výšivkou, 70 × 140 cm

Dekoria Ručník Castelo hnědý s výšivkou, 70 × 140 cm od známé kvalitní značky Dekoria je k dostání za výborné peníze. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Dekoria Ručník Castelo hnědý s výšivkou, 70 × 140 cm aktuálně výhodně za 172 Kč

172 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dekoria Ručník Castelo hnědý s výšivkou, 70 × 140 cm. Ručníky CASTELO  je nová řada partnera v naší nabídce, froté vysoké kvality ze 100% bavlny v gramáži 500g/m2.  Vlákna froté NEJSOU stříhána, je to tzv. uzlíčková struktura, proto jsou ručníky vyjímečně trvanlivé, příjemné na dotek a mají vysokou sací schopnost. Díky své dekoraci - bordura s vyšíváním v kontrastní barvě - mohou sloužit i jako pěkný a praktický dárek.Vyrobeno v Portugalsku

Další vlastnosti: Rozměr 70 × 140 cm. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dekoria Ručník Castelo hnědý s výšivkou, 70 × 140 cm
Výrobce:
SKU:
5901249671905

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz