Dekoria Ručník AVEIRO čokoládový

Dekoria Ručník AVEIRO čokoládový, 50 × 90 cm

Dekoria Ručník AVEIRO čokoládový, 50 × 90 cm od této skvělé značky Dekoria , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Dekoria Ručník AVEIRO čokoládový, 50 × 90 cm levně za cenu 82 Kč

82 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dekoria Ručník AVEIRO čokoládový, 50 × 90 cm. Bavlněné ručníky Aveiro - moderní + jednoduchý design, jemná bavlna v optimální gramáži 480g/m2 ,  přírodní barvy vhodné do každého stylu koupelny

Další vlastnosti: Rozměr 50 × 90 cm. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dekoria Ručník AVEIRO čokoládový, 50 × 90 cm
Výrobce:
SKU:
5901202666610

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz