Dámský župánek Babella Bianca L Krémová

Dámský župánek Babella Bianca L Krémová

Dámský župánek Babella Bianca L Krémová od skvělého výrobce Babella - produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Dámský župánek Babella Bianca L Krémová právě nyní za bezkonkurenční cenu 875 Kč

875 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župánek Babella Bianca L Krémová.

Dámský elegantní a romantický župánek s tříčtvrtečními rukávy pro všechny příležitosti. Hledáte elegantní župánek pro sebe, nebo krásný dáreček pro Vaše blízké? Župánkem Bianca jistě neurazíte. Jeho materiál je jemňounký a velmi příjemný. Župánek je v jemně broskvové nebo perlové barvě. Na bocích jsou skrytě všity kapsičky. Župan je vyroben z viskózy, takže pohladí vaše tělo dokonalou jemností. Župánek je tenký, ale za to velmi příjemný.
Viskóza je celulózové vlákno, které se vyrábí už od 19. století jako náhražka hedvábí. Materiál z viskózy je hladký, jemný, splývavý, nežmolkuje se a netvoří se statická elektřina...

Materiálové složení: 94% viskoza, 6% elastan.

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Krémová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župánek Babella Bianca L Krémová
Výrobce:
SKU:
5901769717732

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz