Dámský župan Siélei TH72 XXL Šedá

Dámský župan Siélei TH72 XXL Šedá

Dámský župan Siélei TH72 XXL Šedá od známé kvalitní značky Sielei je k získání právě teď u nás za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Dámský župan Siélei TH72 XXL Šedá levně za cenu 1279 Kč

1279 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Siélei TH72 XXL Šedá.

Dámský župan italské značky Siélei. Župan je celopropínací na velké knoflíky. Rukávy mají na konci rukávů manžetu ze stejné látky jako je župan. Po celé ploše županu jsou lehce vyražené srdíčka. Kapsy jsou zapuštěné. U krku je stojáček na knoflík, župan Vás příjemně zahřeje v zimních měsících.

Materiálové složení: 100% polyester

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Siélei TH72 XXL Šedá
Výrobce:
SKU:
8300023849054

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz