Dámský župan Obsessive Sensuelia L/XL Červená

Dámský župan Obsessive Sensuelia L/XL Červená

Dámský župan Obsessive Sensuelia L/XL Červená od společnosti s úžasnou pověstí OBSESSIVE . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Dámský župan Obsessive Sensuelia L/XL Červená výhodně za cenu 1350 Kč

1350 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Obsessive Sensuelia L/XL Červená.

Elegantní klasika, ale ... určitě ne nudná. Jak byste chtěly vypadat v tento speciální večer? Vyberte si Sensuelia župánek ve žhavě červené barvě a prožijte nádherné chvíle se svým partnerem! Chcete ukázat více, ale ne příliš? Oblečte si soupravu ze stejné kolekce Sensuelia.

- elegantní župánek Sensuelia v červené barvě

- hladká látka SilkyTouch s černou krajkou - záruka krásného vzhledu!

- rukávy zakončené krajkou

- saténový pás v pase - svůdně zdůrazněné ženské tvary

- měkký materiál (90% polyamid, 10% elastan)

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Červená. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Obsessive Sensuelia L/XL Červená
Výrobce:
SKU:
5901688229842

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz