Dámský župan Obsessive Prima L/XL Bílá

Dámský župan Obsessive Prima L/XL Bílá

Dámský župan Obsessive Prima L/XL Bílá zboží dodává OBSESSIVE je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Dámský župan Obsessive Prima L/XL Bílá momentálně v akci za 1130 Kč

1130 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Obsessive Prima L/XL Bílá.

Dámský župan Prima od značky Obsessive. Dopřejte si zasloužené chvíle odpočinku, nasaďte si jemný peignoir v krásné krémově bílé barvě a užijte si jen odpočinek. Prima je župan z měkké saténové látky, pohodlně vázaný v pase a na okrajích zakončený krajkou.

- krásný satén v krémově bílé barvě

- krajkové rukávy a spodní lem

- saténový pásek

- příjemná a velmi hladká tkanina

Materiálové složení: 95% polyester, 5% elastan

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Bílá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Obsessive Prima L/XL Bílá
Výrobce:
SKU:
5901688230442

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz