Dámský župan Obsessive Luvae S/M Černá

Dámský župan Obsessive Luvae S/M Černá

Dámský župan Obsessive Luvae S/M Černá od této značky OBSESSIVE - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Dámský župan Obsessive Luvae S/M Černá levně za 999 Kč

999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Obsessive Luvae S/M Černá.

Peignoir Luvae

Chcete do vaší ložnice přinést nějakou eleganci a styl? Žádný problém! S Luvae peignoir můžete mít vše! Splňte si své sny a oblečte se do jemných a delikátních materiálů, díky nimž se budete cítit úžasně celou noc!

Seznamte se s podrobnostmi:

- černý Luvae peignoir

- dramatické krajkové vzory - kouzlo a elegance

- saténový pásek kolem pasu - pohodlí při nošení

- jemné a měkké materiály s více vrstvami (85% polyamid, 15% elastan)

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Obsessive Luvae S/M Černá
Výrobce:
SKU:
5901688226711

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz