Dámský župan Obsessive Lashy L/XL Černá

Dámský župan Obsessive Lashy L/XL Černá

Dámský župan Obsessive Lashy L/XL Černá značky OBSESSIVE je právě nyní na našich stránkách v akci. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Dámský župan Obsessive Lashy L/XL Černá v současnosti pořídíte za cenu 1259 Kč

1259 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Obsessive Lashy L/XL Černá.

Lashy župánek

Znáte ten pocit, když vám oblečení dodává sebevědomí? Takhle je to s Lashy župánkem ... působivá hloubka černé barvy, neobvyklý krajkový materiál a krásný rozparek. Budete se v něm cítit jako královna. A jak dobře víme, královna dostane vždy to, co chce ... Takže o co dnes večer žádáte?

Odhalujeme více:

- výstřih do V - vylepšení poprsí

- měkká krajka - dodává kouzlo a vypadá skvěle

- stuha v pase - lze uvázat nebo použít jako dekoraci

- délka až k zemi - zeštíhlující efekt

- krásná látka na dotek (90% polyamid, 10% elastan)

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Obsessive Lashy L/XL Černá
Výrobce:
SKU:
5901688228715

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz