Dámský župan Obsessive Diyosa L/XL Černá

Dámský župan Obsessive Diyosa L/XL Černá

Dámský župan Obsessive Diyosa L/XL Černá od našeho předního výrobce OBSESSIVE je právě teď za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Dámský župan Obsessive Diyosa L/XL Černá - nyní zakoupíte od 1329 Kč

1329 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Obsessive Diyosa L/XL Černá.

Peignoir Diyosa

Úžasně hladká tkanina a pozor, pozor!

Krajky po stranách, které se směle otevírají a odhalují nonšalantní spodní prádlo pod vaším županem. Přitažlivý vzhled, pohodlí, božsky zvýrazněný pas a ta jemnost - budete se cítit jedním slovem úžasně.

Lákavé podrobnosti:

- neobvyklý peignoir

- zdobený mašlí na zadní straně

- kombinace krajky s jemným vzorem a elegantního černého materiálu

- široká saténová stuha - did2fit, smyslná a pohodlná

- speciálně lemovaný okraj, pro unikátní zvýraznění výstřihu

- příjemný na dotek, pružná látka multistretch (90% poliamid, 10% elastan)

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Obsessive Diyosa L/XL Černá
Výrobce:
SKU:
5901688230206

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz