Dámský župan Obsessive 870-PEI L/XL Červená

Dámský župan Obsessive 870-PEI L/XL Červená

Dámský župan Obsessive 870-PEI L/XL Červená od skvělého výrobce OBSESSIVE je pro vás pro vás právě dnes v akci. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Dámský župan Obsessive 870-PEI L/XL Červená aktuálně v akci od 1095 Kč

1095 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Obsessive 870-PEI L/XL Červená.

Žhavé barvy, lesk saténu, svůdnost řasené krajky a koketní stuha. Tento smyslný peignoir má všechno, co opravdová svůdnice potřebuje! Takže ... co z toho plyne? Je to perfektní kousek, přesně pro vás! Ano, budete v něm tak okouzlující.

Červené pokušení je tady - to musí být vaše!

Všechny báječné detaily:

- sexy peignoir ve žhavé barvě

- průhledná síťovina kombinovaná s hladkou tkaninou

- elegantní, saténová ozdoba vzadu

- rukávy a spodní část peignoir zakončeny vzorovanou krajkou

- řasená krajka - zdobená okouzlující stuhou

- peignoir na zavazování saténovou stuhou - Did2Fit - perfektně padne

- produkt zahrnuje peignoir a tanga

- pěkné a skvěle elastické tkaniny (94% polyamid, 6% elastan)

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Červená. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Obsessive 870-PEI L/XL Červená
Výrobce:
SKU:
5901688219867

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz