Dámský župan Obsessive 861-PEI L/XL Fuxia

Dámský župan Obsessive 861-PEI L/XL Fuxia

Dámský župan Obsessive 861-PEI L/XL Fuxia od známé společnosti OBSESSIVE je k dostání výhodně. Nakupujte bezpečně online. Dámský župan Obsessive 861-PEI L/XL Fuxia - produkt momentálně prodáváme za 1259 Kč

1259 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Obsessive 861-PEI L/XL Fuxia.

Jemné jako hedvábí a dokonale lesklé? Tento báječný peignoir je připraven vás okouzlit a dodat mnoho potěšení! A když si jej oblečete ... budete okamžitě připravena strávit úžasnou noc s vaším milovaným!

Všechny nádherné detaily:

- neuvěřitelně rozkošný a elegantní peignoir

- SilkyTouch řešení - jemná, saténová tkanina s výraznou barvou a okouzlujícím leskem

- krajkové rukávy a spodní část peignoir - svůdné detaily!

- ozdobné stuhy na zavazování na přední straně

- elastický pásek pod prsy - zaručuje dokonalý fit

- produkt zahrnuje peignoir a tanga

- příjemný, hladký materiál (90% polyamid, 10% elastan)

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Fuxia. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Obsessive 861-PEI L/XL Fuxia
Výrobce:
SKU:
5901688218952

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz