Dámský župan Muydemi 234654 L Starorůžová1

Dámský župan Muydemi 234654 L Starorůžová1

Dámský župan Muydemi 234654 L Starorůžová1 od tohoto skvělého výrobce Muydemi je pro vás k sehnání za skvělou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Dámský župan Muydemi 234654 L Starorůžová1 k sehnání zrovna v akci za 1970 Kč

1970 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dámský župan Muydemi 234654 L Starorůžová1.

Dámský župan španělské značky Muydemi. Župan je z velmi příjemného hebkého materiálu. Kolem krku je límec který volně splývá směrem dolů. Rukávy jsou do pružného úpletu ze stejného materiálu jako je župan a jsou ohrnuté. Župan má vzhled žinylky, dá se nosit i jako kardigen. Na bocích jsou našité kapsy a ve spodní části je úplet také ze stejného materiálu jako je župan. Na levé kapse je malá výšivka. Okolo pásu je opasek, který drží na poutkách. Délka županu je ke kolenám.

Materiálové složení: 100% polyester

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Starorůžová1. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Dámský župan Muydemi 234654 L Starorůžová1
Výrobce:
SKU:
8435562321843

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz